Хто ми?

ФБ група «Ми – європейці» сформувалася у жовтні 2011 року у відповідь на заяву Януковича, що Україна може передумати рухатися до Європи. До групи приєдналося багато людей. Переважна більшість з них або просто читають, або періодично дописують та дискутують у групі.

Протягом цього часу в групі сформувалося ядро активістів, які називають себе координаторами. Вони доволі часто спілкуються поза ФБ та організовують від імені групи та для її учасників різні заходи. Ми дуже раді, коли інші члени групи беруть у них участь.

На даний момент ми працюємо над реєстрацією ГО “Рух”Ми-європейці”, організацією регулярних дискусій офлайн на різні актуальні та (сподіваємося) цікаві теми, організуємо моніторинг виконання вимог ЄС для підписання Угоди про асоціацію, обмірковуємо, як протидіяти Закону про всеукраїнський референдум, що несе загрози для суспільства.

Координатори дуже сильно зацікавлені у тому, щоб наше коло розширювалося. Запрошуємо всіх бажаючих приходити на наші заходи, повідомлення про які ми надсилаємо всім учасникам групи через ФБ Події. Будемо раді вас бачити та чути ваші ідеї стосовно того, що ще ми можемо робити. А найбільше будемо вдячні, якщо ви будете включатися до активної діяльності.

Вся діяльність “Ми-європейці” є волонтерською і фінансується виключно за кошти активістів.

Модерація, прийняття технічних рішень, організація акцій групи здійснюється координаторами. До складу координаторів включаються учасники групи, які дотримуються чинних правил, вносять конструктивні ідеї, долучаються до організації та проведення заходів, мають бажання та час на участь у роботі координаторів.

Діяльність координаторів здійснюється виключно на волонтерських засадах.

Склад групи координаторів руху “Ми=Є” станом на 25 березня 2013 року

Каріна Бабенко
Андрій Білокінь
Кім Веремійчук
Євген Вілінський
Марина Дубик
Наталка Зубар
Євген Іхельзон
Юлія Каздобіна
Сергій Кошман
Петро Кошуков
Олексій Кравчук
Дмитро Крикун
Дмитро Куценко
Наталія Ляшенко
Світлана Машаровська
Наталка Позняк
Вікторія Склярова
Людмила Ямщикова

viagra